uus silohark lükandseinaga Prodig POGF3000
 
Lisainfo

Asub Mäo laos

 

Hark on loodud silo käitlemiseks traktorite, teleskoop- ja rataslaaduritega. Kõik liigendpunktid on määritavad.

 

Tehnilised andmed:

- Kõrgus                                                        1475 mm

- Laius                                                           2995 mm

- Sügavus                                                      1420 mm

- Kaal                                                            1165 kg

- Pii pikkus                                                    1400 mm

- Pii laius                                                       40 mm HARDOX

- Alumiste piide arv                                        12 tk

- Külgpiide arv                                               2 tk mõlemas küljes

- Piide vahekaugus                                         230 mm

 

Tootja: Iirimaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee