uus purustajaniiduk McConnel SR420
 
Lisainfo

Kompletksus ja tehnilised näitajad:


- töölaius 4,2 m
- trantspordi laius 2,8 m
- trantsport kõrgus 2,00m
- jvv. pöörded 1000 p/min
- niiduki kaal 1700 kg
- tugirattaid 4- nugade arv 9
- niitmiskõrgus 25-375 mm
- maks. lõigatava materjali läbimõõt 50 mm
- kardaan
- tiiva liikumine alla 12 üles 45 kraadi

- tugevdatud konstruktsioon (igal reduktoril kaitsesidur)

 

Tootjamaa: Inglismaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee