uus niiduk Same1900
 
Lisainfo

Mudel SAME 1900

• Töölaius, 1,90 m

• Vajalik võimsus, 15/20 kW / hj

• Jõuvõtuvõlli pöörded, 540 p/min

• Lõiketerade arv, tk 4

• Rootorite arv, tk 2

• Lõikekõrgus, 2...15 cm

• Töö kiirus, kuni 12 km/h

• Jalaste arv, tk 2

• Kaal, 320 kg

Standardvarustuses: 3-punkti haakeseade, kardaanülekanne, tugijalased (2), tugirull

 

 Tartu Tatoli laos

Hind
Hind (KM-ta): 2735 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Siim Kaaver
Telefon: +372 53090140
E-mail: siim@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee