uus purustajaniiduk McConnel SR460 Broneeritud
 
Lisainfo

Uus universaal purustaja-niiduk McConnel FLEX WING SR460

Kompletksus ja tehnilised näitajad:

- töölaius                                           4,6 m

- trantspordi laius                               2,34 m

- jvv. pöörded                                    1000 p/min

- niiduki kaal                                      2300 kg

- tugirattaid                                        8

- rootorite arv                                     3

- nugade arv                                       12    

- tera nurkkiirus                                  4470 m/min    

niitmiskõrgus                                    25-375 mm

- maks. lõigatava materjali läbimõõt 50 mm

- kardaan

- tiiva liikumine                                  alla 22   üles900 - tugevdatud konstruktsioon (igal reduktoril  kaitsesidur) 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee