purustajaniiduk Maschio Leopard 320
 
Lisainfo

Uus universaalniiduk Maschio Leopard 320DT ratastega

tehase link https://www.maschio.com/catalog/product/leopard/en_GB


Komplektsus ja tehnilised näitajad
- 3-punkti ripphaakeseade
- töölaius 3,2 m
- reduktor 1000 p/min
- kaitseplaadid ees - töökindlad kulpnoad 34 tk.
- transmissiooni rihmad 3+3
- 8 realine rootor (elektrooniliselt balanseeritud)
- kahepoolne rootori käitamine, HD laagrid
- kardaan
- pööravad tugirattad taga x2
- taga avatav hooldusluuk

 

Hind
Soodushind (KM-ta): 7900 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee