uus ruloonpress New Holland RollBelt180 Broneeritud
 
Lisainfo

 RULOONPRESS NEW HOLLAND ROLL- BELT 180 CROPCUTTER

 

Muutuva kambriga ruloonpress mis on sobiv nii märjale kui kuivale rohusöödale

 

Rulli mõõtmed diameeter                                0.90 kuni 1,80 m

                                laius                                1,20 m

JVV pöörded                                                    1000 p/min

Soovituslik võimsus JVV                                   105 hj

Koguri laius                                                     2,30 m

Lõikemehhanism                                             15 nuga- vedrukaitsega, hüdrauliline sisselülitamine,

Rulli moodustamine                                         neli 273mm laiust rihma ja kolm formuleerivat valtsi

Sidumine                                                        võrk 

Juhtimine                                                         ISOBUS juhtpult “Bale Command Plus III” kompuuter kabiinis (palli

tugevus; sidumise juhtimine,pallide lugeja jne)

Rehvid:                                                          500/55R20

Automaatõlitus

Tulede komplekt

Pallieemaldi

Lainurkkardaan

Mass                                                                 3815 kg

Maks. transportkiirus                                        50 km/h

 

                                                                                                         

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee