uus purustajaniiduk McConnel SR620 Broneeritud
 
Lisainfo

Uus universaal purustaja-niiduk McConnel FLEX WING SR620


Kompletksus ja tehnilised näitajad:


- töölaius 6,2 m
- transpordi laius 2,8 m
- transpordi kõrgus 2,6 m
- jvv. pöörded 1000 p/min
- niiduki kaal 2512 kg
- tugirattaid 8
- reduktorite arv 5
- nugade arv 20
- niitmiskõrgus 25-375 mm
- maks. lõigatava materjali läbimõõt 50 mm
- lainurkkardaan
- tiiva töönurk 90 kraadi  üles/ 25 alla
- tugevdatud konstruktsioon (igal reduktoril kaitsesidur)

 


Tootjamaa: Inglismaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee