uus valtsidega ruloonpress New Holland RB125 Broneeritud
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad:
Fikseeritud kambriga ruloonpress mis on sobiv nii märjale kui kuivale rohusöödale
 Rulli mõõtmed:
diameeter 1,25 m
laius 1,22 m

 JVV pöörded 540 p/min
 Soovituslik võimsus JVV 70-135 HJ
 Koguri laius 2,3m
 Koguril 160 piid 5 reas
 Koguril 2 pöörlevat tugiratast
 Vaalu surverull
 Palli moodustamine 18 formuleerivat valtsi; diameetriga 200 mm
 Rootori laius 1,4m; 10mm Hardox-terasest
 Rootorireevers
 0 / 10 / 20 nuga kroomvanaaduimterasest; hüdrauliliselt lülitatavad
 Heksli ligikaudne pikkus: 20 noaga 52 mm ja 10 noaga 104mm
 Igal noal kivikaitse
 Avatav põhi
 Sidumine: Võrk
 Juhtimine: ISOBUS; IntelliView™ IV kompuuter kabiinis: (sidumine, pallilugeja, palli tugevus jne)
 Rattad 500/60 R22.5
 Automaatne laagrite- ja kettide määrimine
 Pallieemaldi
 Lainurkkardaan jvv 540 p/min
 Hoidikud võrgurullidele
 Tulede komplekt
 Pikkus x laius x kõrgus 4,1 m x 2,90 m x 2,4 m
 Mass 3100 kg

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee