uus purustajaniiduk Maschio Giraffa210
 
Lisainfo

tehase link https://www.maschio.com/catalog/category/trincia/en_GB

 

- 3-punkti ripphaakeseade kat.II/III

- töölaius 2,12 m

- üldlaius  2,32 m

- jvv 540 p/min

- kulpterade arv 22

- kardaan

- hüdrauliline liigutamine paremale 276 cm traktori tsentrist

- hüdrauliline külgnihe 212 cm

- jõuvajadus 70 kuni 90 hj

- töönurk    +90 ... -65 kraadi

- kokkupõrkekaitse

- kaal 810 kg

- tugirull

- tugisuusad

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee