uus purustajaniiduk Maschio Giraffa 185 XL SE
 
Lisainfo

tehase link https://www.maschio.com/catalog/category/trincia/en_GB

 

- 3-punkti ripphaakeseade kat.II/III

- töölaius 1,90 m

- üldlaius  2,31 m

- jvv 540 p/min

- kulpterade arv 20

- kardaan

- väilimine reduktor SE, suurem niiduki töönurk

- hüdrauliline liigutamine paremale 295 cm traktori tsentrist

- jõuvajadus 70 kuni 90 hj

- töönurk    +90 ... -65 kraadi

- kokkupõrkekaitse

- kaal 780 kg

- tugirull

- tugisuusad

 

Hind
Soodushind (KM-ta): 8485 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee