Kontakt

AS TATOLI

Aadress: Pajula tee 1 Lohkva Luunja vald Tartumaa 62207 Eesti

Telefon: +372 7 409 415

E-post: tatoli@tatoli.ee

Tartu Tatoli esindus

Avatud: E-R 8.00-17.00

Tatoli Tartu esindus

Müük:

Urmas Oja   +372 528 4788
projektijuht   urmas.oja@tatoli.ee

Ardi Melk    +372 534 705 51
müügijuht     ardi.melk@tatoli.ee

Mait Uudeberg   +372 511 2980
müügijuht          mait.uudeberg@tatoli.ee

Meelis Hirsnik   +372 566 983 08
müügijuht            meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi   +372 50 97 456
müügijuht    argo.kivi@tatoli.ee

Maik Nõmmsalu   +372 5562 4321                                                                                                                                                                                   müügijuht              maik@tatoli.ee

Kairi Koolman   +372 7409 415
müügisekretär     kairi.koolman@tatoli.ee

Kuivatiosakond

Renno Kartsep + 372 52 91 701

renno@tatoli.ee

Ain Lepland +372 55 302 86

ain@tatoli.ee

Raamatupidamine:

Kärt Nõmmsalu   +372 7409 410
raamatupidaja    raamat@tatoli.ee

Juhatus:

Mait Nõmmsalu    +372 505 5733
juhatuse esimees   mait.nommsalu@tatoli.ee

Tõnu Nõmmsalu  +372 740 9414  +372 511 4524
juhatuse liige    tonu.nommsalu@tatoli.ee

 

 


 

 

Mäo Tatoli esindus

Avatud: E-R 8.00-17.00

Tatoli Mäo

Aadress: Mäo, Paide vald, Järvamaa

Telefon: +372 389 3400

E-post: paide@tatoli.ee

Rainer Kellner   +372 533 286 62
müügijuht          rainer.kellner@tatoli.ee

 

 


 

 

Pärnu Tatoli esindus

Avatud: E-R 8.30-17.00

Tatoli Pärnu esindus

Aadress: Nurme Tehnoküla, Audru vald, Lemmetsa, Pärnumaa

Telefon: +372 442 4420

Raimo Männe   +372 525 8022
müügijuht        raimo.manne@tatoli.ee

 

 


 Edasimüüjad

 

Tatoli volitatud esindaja Kehtnas

Rodnas OÜ

Rodnas

 

Rodnas OÜ

Aadress: Tiigi 16, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

http://www.rodnas.ee

Kapar Järvala   +372 508 4867
juhataja        kaspar@rodnas.ee

 

Johannes Haasma   +372 50 74527
müügijuht        johannes@rodnas.ee

 

Priit Puuorg   +372 5333 2689
hooldemeister        priit@rodnas.ee

 


 

 

Tatoli volitatud esindaja Viru-Nigulas

Lemar-Auto OÜ

 

Lemar-Auto OÜ

Lembit Metsis   +372 510 2980
lembit@lemar.ee