uus ruloonpress New Holland RollBar 125 Broneeritud
 
Lisainfo

Fikseeritud kambriga ruloonpress mis on sobiv nii märjale kui kuivale rohusöödale

Rulli mõõtmed:

diameeter 1,25 m

laius 1,20 m

JVV pöörded 540 p/min

Soovituslik võimsus 75 hj

Koguri laius 2,00 m

Sidumine: Võrk

Juhtimine: elektriline “Bale Command Plus” kompuuter (palli tugevus, sidumise juhtimine, purusti juhtimine, pallide lugeja jne.)

Laiad rattad 480/45-17

Automaatõlitus

Tulede komplekt

Palli eemaldi

Lainurkkardaan

Hüdrauliline koguri reevers

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee