uus kett võsaniiduk M1650
 
Lisainfo

• Töölaius, m 1,65

• Jõuvõtuvõlli pöörded, p/min 540

• Ketid (klass 8) läbimõõt (mm) 13/10

• Rootorite arv, tk 1

• Lõikekõrgus kettidega, cm 7-12

• Kaal, kg 780

• Kardaan vabajooksu ja friktsioon siduriga Walterscheid

• Tugijalaste kompl. 2 tk standard

• Lõikepea korpus valmistatud kulumiskindlast terasest HARDOX 400

• Traktori mass, kg minimaalselt 6000 kg

• Haagitav traktori tagumise rippsüsteemiga

• Lõikepea seadistatav traktori kabiinist +90° kuni - 40°

 

Kett-võsaniiduki M1650 hind ilma käibemaksuta: 8370.-EUR

 

Lisana võimalik ka nugadega lõikepea (vahetatav keti vastu)

Hind
Hind (KM-ta): 8370 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee