uus purustajaniiduk Maschio Barbi180
 
Lisainfo

Komplektus ja tehnilised näitajad

- 3-punkti ripphaakeseade

- töölaius 1,8 m

- üldlaius 1,9 m

- kaal 320 kg

- jõuvõtuvõll 540 p/min


- töökindlad  kulpterad  24 tk.

- niitmiskõrgus 30 mm kuni 80 mm

- kardaan

- jõuvajadus 40hj

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee