uus purustajaniiduk Maschio Giraffa 260 XXL Broneeritud
 
Lisainfo

 

tehase link https://www.maschio.com/en/web/international/giraffa-xxl

 

Komeplektsus ja tehnilised näitajad

 

JVV pöörded                         540 p/min

Tööorgan kulpterad               20 tk

Jõuvajadus                           140 kuni 180 hj

Kaal                                     1186 kg

Eesmine kate

Tugijalad

Kopeerrull

Löögikaitse

Elektrooniliselt balanseeritud rootor                        

Libisemistallad                       x 2

 

 

Hind Broneeritud
Hind (KM-ta): 13110 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee