uus ruloonpress New Holland BR6090
 
Lisainfo

Fikseeritud kambriga ruloonpress mis on sobiv nii märjale kui kuivale rohusöödale

Rulli mõõtmed diameeter                                 1,25 m

                                laius                                1,20 m

JVV pöörded                                                    540 p/min

Soovituslik võimsus JVV                                   75 hj

Koguri laius                                                      2,00 m

Sidumine:                                                         Võrk  +kile

Juhtimine:                                                        “Bale Command Pluss” kompuuter kabiinis (palli

tugevus; sidumise juhtimine ,purusti juhtimine,pallide lugeja jne.)

Rehvid:                                                           19,0/45-17

Automaatõlitus

Tulede komplekt

Palli eemaldi

Lainurkkardaan

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee