uus Joskin Hardox KTP 22/50
 
Lisainfo

Uus haagis Joskin Trans-KTP 22/50

 

Varustus ja tehnilised näitajad

  • Kandevõime 22 T
  • Maht 10,9 m3
  • Kasti pikkus 5,28 m
  • Kasti laius ees 2,18 m
  • Kasti laius taga 2,26 m
  • Kasti kõrgus 0,95 m
  • Balansiiril veermik
  • 6 mm põrand ja kere Hardox 450
  • Hardox hüdrauliline tagaluuk
  • Galvaniseeritud redel ees
  • Tõstesilinder 36 L
  • Tugevdatud Rocker beam tandemsild
  • 600/55R26.5 Mitas (kandevõime 7900 kg ratta kohta, kiirusel 40 km/h)
  • Vedrustatud veolatt
  • Joskin munakaskonks 80 mm
  • Hüdrauliline tugijalg
  • Hüdrauliline tagumine poom
  • Poritiivad
  • Õhkpidurid
  • Sõidutuled

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee