platsihari Bema hari 20/1550 Broneeritud
 
Lisainfo

 

Uus tänavapuhastushari Bema 20/1550

 

-töölaius 1550 mm

-harja läbimõõt 520 mm

-tugirattad 2x 200x50 mm

-lisana 3s tugiratas (soovituslik esiharjadele)

-hüdrauliliselt käitatav, vajalik õlihulk 25 l/min

-hüdrauliline kogumiskast 165 l

-kinnitus esilaadurile

 

Lisadena võimalik:

  • Hüdrauliline äärehari, läbimõõt 600m
  • Veepaak 240 l, 12 V elektrimootor

 

Tootelink https://www.bema-sweeper.com/attachment-solutions/bema-20-bema-20-dual-bema-20-dual-e/

 

Tootja: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee