platsihari Bema hari 20/1850
 
Lisainfo

Tänavapuhastushari Bema 1850


-töölaius 1800mm
-harja läbimõõt 520 mm
-kinnitus 3-punkti rippsüsteemi
-tugirattad 2x 200x50 mm
-hüdrauliliselt käitatav
-kogumiskast hüdrauliliselt tühjentatav

 
Tootjamaa: Saksamaa

Tootelink https://www.bema-sweeper.com/attachment-solutions/bema-20-bema-20-dual-bema-20-dual-e/

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee