uus New Holland L320
 
Lisainfo

 

MOOTOR

- 4 silindriline  2,2L Tier 4B

- mootori nimivõimsus 57 hj

- mootori max võimsus 68 hj

- maks. pöördemoment 208 nm

 

ÜLDANDMED

- kaal 2930 kg

- küttepaagi maht 74L

- hüdraulika paak 15L

- hüdraulika kogumaht 38,1L

 

MAST JA HÜDRAULIKA

- Super Boom mast

- käitlemis-koormus 1810kg

- tõstekõrgus 3,075m (kopa kinnituspunktini)

- High flow liin

- pump tootlikusega 116l/min

- Ride control masti leevendi

- kahepoolne hüdraulika, tagasivooluga paaki

- kiirliide mehaanilise lukustiga

 

TRANSMISSIOON

- Hüdrostaatiline

- 2 käigu grupiga

- maks. kiirus 18,3 km/h

- rehvid 10x16,5 Heavy Duty 64OTW

 

KABIIN

- Elektro-hüdraulilised juhtkangid

 (poomi funktsioonid, reevers, lisaväljavõtte juhtimine)

- 8 tolline pardakompuuter, kus saab infot ning  seadistada masinat (mootorit, hüdraulikat)

- konditsioneer

- raadio

 

MUU VARUSTUS

- Sõidutuled

- Madala profiiliga kopp 72" (1829mm)

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee