uus kopplaadur New Holland W170D
 
Lisainfo

 

MOOTOR

- 6 silindriline NEF 6,7L Stage V

- mootori nim võimsus 145hj

- mootori max võimsus 197 hj

- max pöördemoment 950 nm

- reverseeritav ventilaator

 

ÜLDANDMED

- kaal 15291 kg

- küttepaagi maht 246L

- AdBlue paak 37L

- hüdraulika paak 91L

- hüdraulika kogumaht 178L

 

MAST JA HÜDRAULIKA

- Z-tüüpi

- käitlemis-koormus 10271kg

- tõstekõrgus 3,65m (kopa kinnituspunktini)

- tandem pump tootlikusega 206 l/min

- poomi automaatika

- Auto ride poomi leevendi

- 2x hüdraulika lisa väljavõtet

- hüdrauliline kiirlukk kiirliitel BM

- keskmäärimine

 

TRANSMISSIOON

- Proshift ZF 5 käiguline Powershift

  (5 käiku edasi, 3 käiku tagasi)

- turbiini lukustus

- ZF Heavy Duty sillad

- max kiirus 45 km/h

- rehvid 750/65 R26 Michelin

- Automaat funktsiooniga diferentsiaali lukk 100%      

lukustuv

 

KABIIN

- ROPS kaitsega avar ja vaikne kabiin

- kliimaseade

- soojendusega õhk-vedrustusega poolnahk iste

- multifunktsionaalne juhtkang

(poomi funktsioonid, reevers, lisa väljavõtete juhtimine)

- 8 tolline pardakompuuter, kus saab infot ning  seadistada masinat (mootorit, hüdraulikat, käigukasti)

-reguleeritav roolisammas koos reeversiga

-dubleeritud revers (roolisambal ja juhthooval)

-reguleeritavad käetoed

-cd/raadio

 

MUU VARUSTUS

- Külma ilma pakett (HD akud, mootori eelsoojendus, kütuse eelsoojendus)

- tagurduskaamera

- soojendusega peeglid

- tulekustuti

- vilkur

- tööriistakast

- LED tulede pakett

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee