uus rataslaadur New Holland W80C
 
Lisainfo

Mootor

4-silindriline  3,4 liitrit, Stage5

Diiselmootor Tier 4 final CommonRail, turbolaadimisega

Võimsus  55 kW / 75 hj

Väändemoment 314 Nm @ 1400 p/min

Ilma AdBlueta

Külmailma põhjamaade pakett

hooldusvahemik 500 tt

 

Veermik ja veduk:

  • 4 ratta vedu
  • Liigendraam
  • 6 tonni
  • LSD sillad
  • Rehvid 405/70 R20
  • Liikumiskiirus 35 km/h
  • 100% sillalukk, juhtimine joistikult
  • masina kõrgus 2627 mm;
  • masina laius 1860 mm

Hüdrosüsteem

-           HighFlow hüdropump (130 l/min)

-           Ees hüdraulika väljavõte koos elektri väljavõttega

Tõstepoom

-           Tõstepoomi tööorgan  ZB bar

-           Tõstepoomi  tõstejõud 2200 kg

-           Tõstekõrgus pöördteljel 3290mm

-           tööorgani Euro kinnitus, hüdrauliline lukustus

Kabiin:

-           Õhkvedrustuse iste

-           Konditsioneer ja soojendus

-           Delux kabiin, õhkiste

-           Raadio (bluetoooth, aux, usb)

-           Seatav rool (rooli seadistamine vastavalt operaatori soovile ja vajadusele);

-           Töötuled 2 tk tööorgani poole, laaduri taga 2 töötuld;

-           Tagurdamise alarm

-           Tugev kabiin FOPS level II kaitseb operaatorit juhul kui masin ümber kukub või 227kg kivi/puu vms kukub 5m kõrguselt otse kabiinile.

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee