uus rataslaadur New Holland W70C
 
Lisainfo

Mootor

-           4-silindriline  3,4 liitrit

-           Diiselmootor Tier 4 final

-           Võimsus  74 hp

-           Ilma AdBlueta

-           Külmailma põhjamaade pakett

 

Veermik ja veduk:

  • 4 ratta vedu
  • Liigendraam
  • 6 tonni
  • LSD sillad
  • Rehvid ALLIANCE 405/70 R20
  • Liikumiskiirus 33km/h
  • masina kõrgus 2627 mm;
  • masina laius 1860 mm

Hüdrosüsteem

-           Hüdrauliline pump (85 l/min);

-           Ees hüdraulika väljavõte koos elektri väljavõttega.

 

Tõstepoom

-           Tõstepoomi tööorgan  Z bar

-           Tõstepoomi  tõstejõud 2200 kg

-           Tõstekõrgus pöördteljel 3290mm

-           Volvo kinnitus

-           Kopp 2100mm, maht 1,2m3

Kabiin:

-           Õhkvedrustuse iste

-           Konditsioneer ja soojendus

-           Delux kabiin

-           Raadio (bluetoooth, aux, usb)

-           Seatav rool (rooli seadistamine vastavalt operaatori soovile ja vajadusele);

-           Töötuled 2 tk tööorgani poole, laaduri taga 2 töötuld;

-           Tagurdamise alarm

-           Tugev kabiin FOPS level II kaitseb operaatorit juhul kui masin ümber kukub või 227kg kivi/puu vms kukub 5m kõrguselt otse kabiinile.

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kristo Kompus
Telefon: +372 55609619
E-mail: kristo@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee