roopsahk 3m Broneeritud
 
Lisainfo

 

Mudel LR4-5: hõlma laius 3,0m, hõlma kõrgus 0,63-1,0m.

Kinnituse tüüp:3-punkt, 2- hüdrosilindriga

Poomi pöördenurk hüdrauliliselt reguleeritav(paremale/vasakule):30⁰

Kasutusala: tööorganina traktoritele kuni 120-150hj, teede puhastamiseks lumest.

Lisarataste korral kruusateede tasandamiseks.

Komplektis tugirattad.

Kaal 745 kg

Hõlm hüdrauliliselt pööratav 270⁰

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee