uus kopplaadur NH B115D
 
Lisainfo

Aasub Tatoli Mäo esinduses

 

Uus laadur-ekskavaator New Holland B115D TC SideShift 4WS

 

Veermik ja veduk:

  • 4 ratta vedu
  • Kõik 4 ratast pööravad
  • 9100 kg masina töökaal

- Limited slip sillad

                  - rattad 440/80 R28 MICHELIN XMCL

                   -4 kiiruseline Powershift käigukast 40KPH (automaatkäiguvahetused)

 

Hüdrosüsteem

  • Muutuva mahuga-koormustundlik hüdrauliline pump (165 l/min)

 

Tõstepoom

  • Frontaallaadur tõstab ca. 3,2tonni 3,5meetri kõrgusele
  • 6x1 kopp ees, maht 1,15 m3
  • Hüdrauliline ekskavaatorseadme küljelt-küljele liigutamine
  • Hüdrauliline tagakopa transpordi lukk
  • Teleskoopnool
  • Auto Glide Ride hüdrauliline poomivedrustus
  • Tagumine kaevekopp 610 mm
  • Planeerkopaliin
  • Kaevekopa mehaaniline kiirkinnitus
  • Kummipadjad stabilisaatorkäppadele
  • Joystick juhtimine kaeveseadmel ja laaduril

Kabiin

  • Konditsioneer
  • 10 x LED töötuled
  • Õhkvedrustusega DeLux iste
  • Raadio;
  • Seadistatav rool
  • Madal müratase 77dbA
  • Esiporitiivad
  • 2x LED vilkurid

Mootor

  • 4 silindriline 4 liitrit
  • Diiselmootor FPT/ SCR, Tier4i, AdBlue, turbo ülelaadimisega;
  • Võimsus 82 kW / 110 hp;
  • kiirus 40km/h
  • Kütuse separaator
  • 2 akut 12V 60AH 600CCA
  • Välised käivitusklemmid
  • Hüdrauliline külgliigutamine

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee