uus V-sahk VPX290
 
Lisainfo

 

Video

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=eqV6taMeWmU

 

Uus lumesahk VPX290
-töölaius 2,9 m
-muudetav töönurk +/- 30 kraadi
-kivikaitse
-metall - või kummitera
-kinnitus 3-punkti esirippsüsteemi
-servatuled

Optimal® VPX-sahk on mõeldud töötamiseks raskemates lumeoludes ja suurte territooriumite puhastamiseks. VPX-sahk sobib haakimiseks suurtele traktoritele ja rataslaaduritele. VPX-sahal on vedrudega kaitstud lõikeserv, mis rakendab puhastatavale pinnale pidevat survet. Samuti taastub vedrude abil lõikeserva tööasend peale tera kaldumist takistuse tõttu. See lahendus vähendab lõiketera vibratsiooni, mis võimaldab suuremat töökiirust ja vähendab kütusekulu. VPX-sahal on tiivale takistustest tekkivate löökide ja saha õige seadistuse taastamiseks hüdroaku.   Standardvarustuses on  tugijalased.

 

Saha hind käibemaksuta: 5870.-EUR

Hind
Hind (KM-ta): 5870 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee