uus V-sahk VPX330
 
Lisainfo

 

Video

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=eqV6taMeWmU

 

Uus lumesahk VPX330
-töölaius 3,3 m
-muudetav töönurk +/- 30 kraadi
-kivikaitse
-metalltera
-kinnitus 3-punkti esirippsüsteemi
-servatuled

Optimal® VPX-sahk on mõeldud töötamiseks raskemates lumeoludes ja suurte territooriumite puhastamiseks. VPX-sahk sobib haakimiseks suurtele traktoritele ja rataslaaduritele. VPX-sahal on vedrudega kaitstud lõikeserv, mis rakendab puhastatavale pinnale pidevat survet. Samuti taastub vedrude abil lõikeserva tööasend peale tera kaldumist takistuse tõttu. See lahendus vähendab lõiketera vibratsiooni, mis võimaldab suuremat töökiirust ja vähendab kütusekulu. VPX-sahal on tiivale takistustest tekkivate löökide ja saha õige seadistuse taastamiseks hüdroaku.   Standardvarustuses on  tugijalased.

 

Saha hind käibemaksuta: 5715.-EUR

Hind
Hind (KM-ta): 5715 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee