uus V-sahk VPX260
 
Lisainfo
  • töölaius 260 cm
  • hõlmade liikumise nurk +/- 38 kraadi
  • juhtimine elektorhüdrauliline
  • kummitera
  • terakaitse
  • Led ääretuled
  • 3-punkti kinnitus

 

Optimal® VPX-sahk on mõeldud töötamiseks raskemates lumeoludes ja suurte territooriumite puhastamiseks. VPX-sahk sobib haakimiseks suurtele traktoritele ja rataslaaduritele. VPX-sahal on vedrudega kaitstud lõikeserv, mis rakendab puhastatavale pinnale pidevat survet. Samuti taastub vedrude abil lõikeserva tööasend peale tera kaldumist takistuse tõttu. See lahendus vähendab lõiketera vibratsiooni, mis võimaldab suuremat töökiirust ja vähendab kütusekulu. VPX-sahal on tiivale takistustest tekkivate löökide ja saha õige seadistuse taastamiseks hüdroaku.   Standardvarustuses on  tugijalased.

 

 

Hind
Soodushind (KM-ta): 6724 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee