uus lumepuhur SB2452HD
 
Lisainfo

2 vurriga puhur SB2452 HD, sobivus nii ette kui ka tagahaakesse, olemas mõlemad jvv pöörded 540 ja 1000

 

- Töölaius, m 2,45 

- Tarbitav võimsus, Hj 120 - 160 

- Korpuse kõrgus, cm 96 

- Puhumise kaugus, m 5 - 40

- Tootlikkus, m³/min 14 - 18

- Etteveo teo läbimõõt, cm 44 + 34

- Etteveotigude arv, tk 2

- Rootori läbimõõt, cm 80

- JVV pöörded sisend võllil, p/min 540 / 1000

 -Traktori ees või taga lükatav

- Haakimine 3 punkti CAT II

- Väljapuhke toru laadimiseks, H=3,3 m

- Lisatiib parem ( kompl.)

- Lisatiib vasak ( kompl.)

Hind
Hind (KM-ta): 10800 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee