uus poomniiduk McConnel PA8085T VFR
 
Lisainfo

- tööulatus 8,0 m

- 5–punkti kinnitus

- elektriline Joistikuga juhtimine
- niitmispositsioon paremal küljel

- sõidutuled

- kaal 2072 kg

- õlipaak 225 L

- pump 160 l/min

- õlijahutus

- tugijalad

- min. jõuvajadus 140 hj

- min. traktori kaal 6000 kg

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee