uus New Holland ekskavaator E37C Broneeritud
 
Lisainfo

Uus ekskavaatorit New Holland E37C CAB

 

Veermik ja veduk:

  • 3760 kg masina töökaal täis paagiga, ilma kopa ja juhita.

-     Kummilindid 300mm laiad

          -     2 kiiruseline käigukast (Low 2.3km/h ja High 4.4km/h)

      -     Pikkus 4815mm, kõrgus 2500mm, laius 1740mm

 

Hüdrosüsteem

  • Hüdrauliline pump (2x37.4 l/min);
  • Piigi kasutamis võimalus joysticku alt.

Tõstepoom

  • Pika poomiga variant
  • Võimalik kaevata 3440mm sügavuselt
  • Hüdrauliline kopa kiirühendus
  • Ülelaadimis alarm kabiinis
  • Tõstekonks poomiotsas

Kabiin

  • A/C ja soojendus

 

Mootor

  • 3 silindriline 1642 cm³
  • Diiselmootor Tier 4B
  • Max võimsus 3 hp;
  • Max vääne 107 N.m
  • Diisli paak 40 liitrit
  • Auto-Idle system (Kui koormus puudub laseb pöörded ise maha: Väiksem kütusekulu, müra ja mootori kulumine)
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee