uus hari OPTIMAL SVX300
 
Lisainfo

OPTIMAL rootorharja SVX300 , järgmiste tehniliste andmetega:
• Töölaius 300 cm
• Pikkus 190 cm
• Kõrgus 130 cm
• Harja läbimõõt 90 cm
• Harja asendi pöördenurk 32º
• Tühimass 650 kg
• Vajalik õli vooluhulk 55 l/min
• Vajalik õlirõhk (min. - maksim.) 160-230 bar
• Vajalik masina kaal > 4 tonni
• Juhtpult
• Juhtmete komplekt
• Solenoid 12V/24V
• Haakeseade sisaldub hinnas


Rootorharja OPTIMAL SVX300 hind ilma käibemaksuta: 5575.-EUR
Pakkumises toodud hinnale lisandub käibemaks 20%.

Hind
Hind (KM-ta): 5575 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee