uus väetisekülvik Maschio Primo EW3200 Isotronic
 
Lisainfo

 

Kompletsus ja tehnilised näitajad

Punkrimaht 3210 L

Töölaius 21 kuni 36 m

Kaaluandurid

Sektsioonjuhtimine (8 sektsiooni)

Elektrilised dosaatorklapid

Kalibreerimise konteiner

Elektriline parempoolne äärekülviseade

ISOBUS juhtimine

LED tagumine töötuli

Tühjendusseade

Redel

Porilauad

Kate

Sõidutuled

 

Uus AgLeader virtuaalterminal juhtimissüsteem väetisekülvikule

 

Täppisviljelusmonitoriga Ag Leader InCommand 800

 

GPS-seade masina juhtimiseks eelmisega paralleelsel töökäigul.

  • 21,3 cm värviline puuteekraan Ag Leader InCommand 800
  • GPS 6500 vastuvõtja
    • GLONASS aktiveeritud
    • Kasutab tasuta EGNOS parandussignaali.
    • Töökäigu täpsus: EGNOS: +/- 25-30 cm,
  • ISO virtuaalterminal
  • Väetisekülviku töölaiuse juhtimine vastavalt reaalsele ülekattele (GPS-lüliti)
  • Laotusnormi juhtimine liikumisel ja töötlemiskaardi alusel
  • Tööandmete salvestamineLaiendatav täiendavate täppisviljelusfunktsioonide kasutamiseks:
    • Automaatroolisüsteemi kasutamine (nii roolimootoriga, kui ka masinaga integreeritud hüdraulilise süsteemi)
    • Agregaatide vahetu juhtimine varieeruva töönormiga
    • Pritsisektsioonide automaatne juhtimine
    • Pritsipoomi töökõrguse hoidmine
    • 4 videokaamera ühendamine
    • Teraviljakombaini saagikusmõõturi juhtimine
    • AgFiniti juhtmeta kaugandmevahetus ja kaughooldus
    • Jne. Ag Leader InCommand on universaalne täppisviljelusmonitor ega ole seotud kindla masinaga
    • Täppisviljelusrakenduste kasutamiseks saadaval SMS-täppisviljelustarkvara ja/või AgFiniti andmehalduse pilveteenus
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee