uus esilaaduri komplekt NH 520 TL (Solid 35-18P)
 
Lisainfo

Uus esilaadur New Holland 520TL traktorile NH T4S (55 kuni 75)

           

Paralleelmehhanism

            Tõstekõrgus 3,40 m

            Tõstejõud maapinnalt  1820 kg

            Tõstejõud maks. kõrgusel 1520 kg

Standard komplektsus:          

Kinnitusraamid

hüdraulika komplekt

juhtimine joistikuga

jagaja

õõtsumisleevendi (hüdrauliline)

seismistoed    

laaduri 3s hüdroväljavõte

kinnitus Euro V

sobilik traktorile NH T4S

 

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee