uus esilaadur New Holland 750 TL (FZ 30.1)
 
Lisainfo

Uus esilaadur  NH 750TL

 

Paralleelmehhanism

Tõstekõrgus  4070  mm

Tõstejõud maapinnalt 2305 kg

Tõstejõud maks. kõrgusel 1920 kg

Komplektsus:

3s hüdroväljavõte pöördpeal

Euro tööorgani kinnitus

Õõtsumisleevendi

Seismistoed

-sobilik 4- ja 5-seeria traktoritele

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee