uus esilaadur MX C4+ Broneeritud
 
Lisainfo

 

Uus esilaadur MX C4+

                                          

-tõstekõrgus 2,59 m

-tõstejõud 870 kg

-küljeraamid traktorile

-paralleelogramm

-joistikuga juhtimine

-tööorgan: kopp 1,57m

 

sobib külge NH Boomer seeria traktoritele 25 kuni 55 hj

 

- võimalik erinevad tööorganid: kopp, kahlid, pallipiik jne.

 

Tootja: Prantsusmaa

 

Hind Broneeritud
Hind (KM-ta): 7480 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee