uus hüdrokraana Agrex BGS990
 
Lisainfo

Varustus ja tehnilised näitajad:

-       3-punkti ühendus

-          kahepoole tõstesilinder stop-klapiga

-          kraana tõstejõud 990 kg

-          tõstekõrgus 4,65 m

-          võimalik lisana väetisekülviku haagis CX15 või CX30

 
 
Hind
Soodushind (KM-ta): 3800 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee