uus esilaadur Quicke Q6M
 
Lisainfo

Uus esilaadur Quicke Q6M

 

-Paralleelmehhanism

-Tõstekõrgus 4,6 m

-Tõstejõud maapinnalt 2850 kg

-Tõstejõud maks. kõrgusel 2350 kg

Komplektsus:

-3s hüdroväljavõte pöördpeal

-Kinnitusraamid ja hüdraulika traktorile

-Hüdrauliline tööorgani lukustamine

-Hüdrauliline õõtsumisleevendi

-Seismistoed

-jagaja ja juhtjoistik

 -sobilik ˇ140 ...180 hj traktoritele

 

Tootjamaa. Rootsi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee