uus esilaadur Quicke Q6M
 
Lisainfo

Uus esilaadur Quicke Q6M

 

- Paralleelmehhanism

- Tõstekõrgus 4,6 m

- Tõstejõud maapinnalt 2850 kg

- Tõstejõud maks. kõrgusel 2350 kg

Komplektsus:

- 3s hüdroväljavõte pöördpeal

- kinnitusraamid ja hüdraulika traktorile

- hüdrauliline tööorgani lukustamine

- hüdrauliline õõtsumisleevendi

- seismistoed

jagaja ja juhtjoistik

 -sobilik  140 ...180 hj traktoritele

 

Tootjamaa: Rootsi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee