uus esilaadur New Holland 530 TL (Stoll Solid 38-20.1)
 
Lisainfo

Tehnilised andmed:

  • Tõstevõime pöördpunktis:2170 kg
  • Maksimaalne tõstekõrgus:3760 mm
  • Laaduri kaal ilma kopata:355 kg
  • Soovituslik traktori võimsus:65-110 hj
  • Paralleelhoide süsteem:Mehaaniline
  • Kopa kinnituse tüüp:Euro kiirkinnitus

Standardvarustus:
Mehaaniline paralleelhoide süsteem
Frontaallaaduri juhtimiseks joystick ja jagaja
Euro tüüpi kopa kiirkinnitus
Vastupidavad laaduri kinnituspõsed
Laaduri parkimisjalad
Soovituslik traktori kaal: 2500-5000 kg
Tõstevõime laaduri pöördpunktis maapinnalt (Q1): 2170 kg
Tõstevõime laaduri pöördpunktis maksimum kõrgusenit (Q2): 1570 kg

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee