uus esilaaduri komplekt MX U408+
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

 

-õõtsumisleevendi

-paralleelmehhanism

-Euro V kinnitus

- 3s hüdroväljavõte pöördpeal

-tõstekõrgus 3,8 m

-tõstejõud 1 900 kg

-seismistoed

-kinnitusraamid traktorile ja hüdraulika (kiirühendus)

-Joistikuga juhtimine

-sobilik T4 -ja T5 seeria traktoritele 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee