uus pöördader Överum VF CXP41080 H Vario
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad:

  • hõlmad   XL                                        2 x 4
  • kliirens                                               80 cm
  • hüdrauliline kivikaitse non-stop
  • töölaius                                              160 kuni 200 cm Vario
  • ketasnoad     , läbimõõt 500                 2 x 4 
  • sahkade vahekaugus                           100 cm
  • mass                                                  2490 kg
  • võimsustarve                                      130 hj
  • pööratavad peitlid
    • haakelatt kat.3
    • Ratas:                          26x12-12 
  • Pöördpea :      hüdrauliline, kõrgkvaliteetse võlliga, 125 mm diameeter

Tootjamaa: Rootsi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee