uus ketasrandaal Horsch Joker 6CT CageDrum Broneeritud
 
Lisainfo

Uus ketasrandaal  Horsch Joker 6CT

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Kinnitus                                             3-punkti rippes kat.III

Töölaius                                              6,0 m

Transpordilaius                                   3,0 m

Tühikaal                                             3280 kg

Kettad kahes reas

Ketaste läbimõõt                                520 mm

Ketaste arv                                         48 tk

Ketaste lõikenurk                               17 kraadi

Pakker                                                CageDrum varbpakker, läbimõõt 640 mm

Töökiirus                                            kuni 20 km/h

Hüdrauliline töösügavuse muutmine

Jõuvajadus                                         180 hj

Sõidutuled

 

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee