Demo raskerandaal Horsch Joker 6HD
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Järelveetav

Töölaius                                              6,0 m

Transpordilaius                                   3,0 m

Tühikaal                                             7660 kg

Tugirrattad                                         400/60-15,5

Transpordirattad                                385/65R22,5

Kettad kahes reas

Ketaste läbimõõt                                620 mm

Ketaste arv                                        50 tk

Ketaste lõikenurk                               17 kraadi

Pakker                                                DoubleRollpack, läbimõõt 550 mm

Töökiirus                                             kuni 20 km/h

Jõuvajadus                                         250 hj

Sõidutuled

 

Tootjamaa: Saksamaa

 

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee