demo raskerandaal Maschio Ufo300
 
Lisainfo

Uus ketasrandaal Maschio UFO 300

 

Komplektus ja tehnilised andmed:

  • 3-punkti kinnitus, kat. III
  • 2 rida 610 mm läbimõõduga kettaid
  • ketaste arv 24
  • tagumine tihendusrull reguleeritav
  • sõidutuled
  • kaal 2257 kg
  • jõuvajadus 150 kuni 170 hj
  • töösügavus kuni 20 cm
  • töölaius 300 cm
  • EC ohutuskatted

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee