uus tüükultivaator Horsch Terrano 6,4GX Broneeritud
 
Lisainfo

Uus tüükultivaator  Horsch Terrano 6,4GX

 

Töötamiseks künnijärgsel harimisel, minimeeritud harimisel kui sügavkobestusel

Opt. töösügavus                                            5 kuni 30 cm

Töölaius                                                        5,9 m

Transpordi laius                                             3 m

Transpordi kõrgus                                          3,85 m

Pikkus                                                          9,4 m

Kaal                                                             6850 kg

Vedrukivikaitsmega TerraGrip piid                   21

piide vahekaugs reas                                     114 cm

Piid neljas reas reavahega                            28,5 cm

Raami kõrgus                                               850 mm

Võimsusvajadus                                            290 kuni 390 hj

MulchMix pii otsad

Double RollPack pakker                              läbim. 55 cm (raskus 130 kg/m)        

Vedru kivikaitsmega tasanduskettad                läbim. 460 mm

Transpordirattad                                            550/45-22,5

Tugirattad                                                     400/60-22,5

Hüdrauliline töösügavuse muutmine

Haakimine                                                    kat.III

 

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Siim Kesler
Telefon: +372 55521799
E-mail: siim.kesler@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Märt Mölter
Telefon: +372 55668794
E-mail: mart.molter@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee