uus tüükultivaator Horsch Terrano 3,5FX koos CageDrum pakkeriga
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

 

Töösügavus                            5 kuni 35 cm                                                                 

Töölaius                                 3,5 m

Transpordilaius                       3,5 m                      

TerraGrip vedrukivikaitsmega

määrimisvaba piid                   12

Vedrukaitsmega tasanduskettad

Piide vahekaugs reas               89 cm

Raami kõrgus                          850 mm             

Piid kolmes reas reavahega     37 cm                         

Võimsusvajadus                     140 kuni 220 hj

MulchMix hanijalgkäpp            12

CageDrum  varbrullpakker         

Hüdrauliline töösügavuse muutmine                      

Sõidutuled

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee