uus tüükultivaator Horsch Terrano 4FX CageDrum
 
Lisainfo

Kompletsus ja tehnilised näitajad

Töösügavus 5 kuni 35 cm
Töölaius 4,0 m
14x TerraGrip vedrukivikaitsmega määrimisvaba piid (kõvasulam)

Piide vahekaugus 30 cm

Raami kõrgus 850 mm
Võimsusvajadus 160 kuni 250 hj
CageDrum varbpakker
Vedru kivikaitsmega tasanduskettad
Sõidutuled
Hüdrauliline töösügavuse muutmine

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee