uus Horsch Pronto 6DC
 
Lisainfo

Uus teraviljakülvik Horsch Pronto 6DC

 

Võimalik kasutada künnijärgsel harimisel, minimeeritud harimisel kui ka otsekülvil

Komplektsus ja tehnilised näitajad:

  • töölaius                          6,0 m
  • transpordilaius                3,0 m
  • ketasseemendid 40 tk (sõltumatu pinna kopeerimisega)
  • reavahe                          15 cm
  • laiemad seemendite surverattad             7,5cm
  • seemendi surve maapinnale 120 kg
  • suurema läbimõõduga 850 mm kummiratas pakker  7,5-18 AS
  • töökiirus 10 kuni 20 km/h
  • uue disainiga punker 4000 l
  • ventilaator punkri üles viidud
  • pneumaatiline külviseade
  • hüdrauliliselt käitatav ventilaator traktori hüdraulikast
  • tehnoradadel 2+2 seemendit kinni
  • Isobus
  • kaks rida randaalikettaid ees
  • Sõidutuled
  • võimsustarve 160...250 hj

 Tootja: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Siim Kaaver
Telefon: +372 53090140
E-mail: siim@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee