demo Horsch Cruiser 6SL Broneeritud
 
Lisainfo

Horsch Cruiser SL

EKSPERT MADALKULTIVEERIMISEL

 

Cruiser SL on spetsialist madal kultiveerimises. Maksimaalse töösügavusega 15 cm on ideaalne kõrrekoorimiseks peale koristust valmistades  maad külviks ette. Väga tõhus umbrohutõrjeks ja mulla õhutamiseks kevadel. Sobib ka suurepäraselt künni silumiseks-tasandamiseks. Tänu neljale reale piidele on maa tasandamine ülihea. Raami kõrgus on 60 cm, piide vahe reas 64 cm ja piide vahe 15 cm. Cruiser SL on varustatud FlexGrip piidega mille tööjõud maapinnale on 150 kg. Pii on äärmiselt sihvakas, et tagada optimaalne mulda jõudmine. Pii võimaldab liikuda üles 20 cm, tänu millele ei ole ka kivid probleem. Töölaiuseid on saadaval 5m ja 6m ja 12m, aga lähiajal lisandub mõõte veel. Piiotsi on kaks, kas hanijalg (18 cm lai) või sirge (5 cm lai). Hobujõuvajadus alates 160.

Võimalik kasutada künnijärgsel harimisel, minimeeritud harimisel.

 Uus mudel Cruiser SL, eelised on: kõrgem raam 700mm (XL-oli 600mm), pii hoiab tugevamalt maa sees, kivivabastuse jõud 150kg (XL-il oli 100kg)  ja pii liikumiskõrgus 20 cm (XL-il oli 18 cm). Viimased Cruiserid on kõik läinud koos suure läbimõõduga 640mm CageDrum varbpakkeriga, lihtne ja töötab hästi.

 

https://www.horsch.com/en/products/soil-cultivation/cultivators/cruiser/cruiser-sl/

Komplektsus ja tehnilised näitajad:


Töölaius 5,92 m
Transpordi laius 2,94 m
Töösügavus kuni 15 cm
Määrimisvaba vedrupiid 37
Vedrukaitsmega tasanduskettad ühes reas
Piide vahekaugus reas 64 cm
Raami kõrgus 700 mm
Piid neljas reas reavahega 16 cm
Võimsusvajadus 200 hj
Hüdrauliline töösügavuse muutmine
Pii otsad 8 cm
Hanijalg piiotsad 20 cm
Cage drum pakker läbim. 64 cm / 85 kg/m
Kaal 3300 kg
Kinnitus 3-punkti kat.III
Sõidutuled

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee