uus pöördader Överum DX5975 H XL
 
Lisainfo

Tartu Tatoli laos.

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

 

Hõlmad                               2 x 5

Kliirens                               75 cm

Hüdrauliline kivikaitse

Vedrukaitsemga ketsnoad tagumisel korpusel       2 tk

Sahkade piki vahekaugus      90 cm

Töölaius                               175-225 cm

Mass                                    1820 kg

Võimsustarve                        140-180 hj

Esimese saha künniviilu laius seadistamine mehaaniliselt

Viilu pöörajad ja hõlmapikendid

Pöördpea :      hüdrauliline, kõrge kvaliteetse võlliga, 150 mm diameeter

Raam:                 150 x 150 x 9 mm

Ratas:                 10,5/65-16/10

 

Tootjamaa: Rootsi

Hind
Soodushind (KM-ta): 18900 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee