uus pöördader New Holland PH 5975H
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Hõlmad XLD koos topeltugedega                                 2 x 5

Viilupöörajad                                                             2 x 5

Kliirens                                                                     75 cm

Kinnitusvõll                                                               kat.3   

Hüdrauliline kivikaitse

Sahkade vahekaugus                                                 90 cm

Ketasnoad tagaumisel korpusel (läbim. 500 mm)          2 tk

Töölaius                                                                    40-45-50

Mass                                                                        2500 kg

Võimsustarve                                                            200 hj

Tagaratas                                                                 26x12.00-12

 

Tootjamaa: Rootsi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee