uus pöördader New Holland PH 51080H
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Hõlmad XLD koos topeltugedega                                 2 x 5

Viilupöörajad                                                             2 x 5

Kliirens                                                                     80 cm

Kinnitusvõll                                                               kat.3   

Hüdrauliline kivikaitse

Sahkade piki vahekaugus                                           100 cm

Ketasnoad tagaumisel korpusel (läbim. 500 mm)          2 tk

Töölaius                                                                    45-50-55

Mass                                                                        2615 kg

Võimsustarve                                                            200 hj

Tagaratas                                                                 26x12.00-12

 

Tootjamaa: Rootsi

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee