uus põllurull McConnel Consolidator 840-55
 
Lisainfo

Uus põllurull McConnel
CONSOLIDATOR 840-55

- töölaius 8,4m (3-sektsiooni)

- võlli läbimõõt 65 mm

- hüdrauliliselt kokkuklapitav

- kaal 4360 kg

- Cambridge pakker

- läbimõõt 55 cm

- libistaja

 

CONSOLIDATOR 840-55 - HORIZONTAL HYDRAULIC FOLDING ROLLER 8.4M (27') - 3 SECTION CB RINGS 55CM (22")

 

Tootja: UK

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee