uus lägalaotusseade Horsch Joker 6CT koos purustajapeaga Broneeritud
 
Lisainfo

Kolmepunkti kinnitus

Hüdrauliliselt kokkuklapitav

Töölaius                                              6,0 m

Transpordi laius                                   3,0 m

Kettad kahes reas (sakilise servaga)

Ketaste arv                                         48

Ketta läbimõõt                                     520 mm

Ketaste töönurk                                   17 kraadi

CageDrum varbrullpakker                     läbim. 640 mm

Ühendus                                             kat. III

Hüdrauliline töösügavuse muutmine

Võimsusvajadus                                 180…240 hj

Sõidutuled

Samsoni lägapea 16 väljavõttega, 50 mm voolikud

 

 

Tootjamaa: Saksamaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee