uus Kverneland Exacta TL1875 GeoSpread kaalusüsteemiga väetiselaotur Broneeritud
 
Lisainfo

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Punkrimaht 1875 + kõrgendused 3x675  = 3900 L

Töölaius 12 kuni 45 m

Jõudlus 10 kuni 320 kg minutis

Neli kaaluandurit

Kalibreerimise konteiner

ExactLine Exacta-TL parempoolne äärekülviseade

Punkri kate HL/TL 290 cm

Tühjendusseade

ISOBUS juhitav

Redel

Porilauad

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee